Winnaar Kleintje Keifestival 2017
En de winnaar is.... The Cool Trick! Gefeliciteerd mannen. En grote dank aan alle andere bands! Het was waanzinnig spannend. De afterparty met Doppen's Textiel, Stonegood, DJ Jos en jullie publiek was super gezellig. Bedankt dat jullie ...


Lees meer >>>

KLEINTJE KEIFESTIVAL HEMELVAARTSDAG 25 MEI
Het programma staat, de poster is af. En dit jaar gewoon wee...


Lees meer >>>

Keifestival 2016: klein en intiem, maar ook druk en uitgelaten
Dat er in het centrum van Lichtenvoorde zaterdagavond 29 okt...


Lees meer >>>

31 JAAR KEIFESTIVAL



2016
David Blowie, Soul!, Twenty Sicks, Adele Tribute, Michael Jackson Tribute, School's Out, Dokter Watjes, Dude, DJ Toronto, The Hillbilly Moonshiners, De Boetners, Stillmode, Orgaanklap, Power to the Pipo, Life's Electric, Boo Boo Davis (USA), The Art of Pantera, L'Chaim, Leeways, Twee FM, Mart Hillen.

2015
Hooked, James Brown tribute, The Shack, Casa de la Muerte, Tony Spinner, Queen tribute, Lou Patty, 48 Special, The Hillbilly Moonshiners, DJ H.E.N.K., Meindert Talma, DJ Toronto, Pascal Redeker, Mystic Gemini, Diggeth, Framboze Jam Overdrive, DJ Slick, Danny Black & Shirley Blind, Leif De Leeuw Band, Blackout DJ’s, Sweet D’Buster tribute, Tentempiés, Chaos Club, Raymono, Nils Wiegerinck.


2014
G’luudjesvrij, Knarsetand, Black Sun Empire, Big Bang Theory, Katzmav, De Gracht, Mr. Nice, Club van 27 (Jimi Hendrix / Janis Joplin / Amy Winehouse / Jim Morrisson / Kurt Cobain), Pene Corrida, Musest (Muse tribute), Motörhead tribute, Djeroen, Der Lustige Lud, Joost Zijn onemanband showorkest, Harry Merry.


2013
Nobody Beats the Drum (dj-set), Pete Sebastien, East & Young, Dj jos c., The Dance Classic Discoshow, Gunz 'n Rozes, Fake No More, The Smokeys, Raw Flowers, DJ HitcH, Rootalize, Deanmoore, Stomme Jongens, The Big Shakedown, De Vergeetmenietjes, Joost Zijn Onemanband Showorkest.

2012
The Kik, Kenneth G, Disco Disciples, Bruce Springsteen Tribute, The Inspector Cluzo, Supra Naturals, The Prodigy Tribute, Deadbeat, Peter Bleeker & ongenode gaste, Doe Maar Tribute, The Solution, Birth of Joy, Danny Panadero, DJeroen, Nirvana Tribute.

2011
Lichtenvoorde draait door, Darius Dantes, Stormrider, Navarone, This city shines, The Dublicators, Rammstein tribute, Miss Maggies funky jam, F, Klavan Gadje, Zanger Rinus, DJeroen, Pink Bedroom, Vrouwen café

2010
Lichtenvoorde draait door, ABBA tribute, Iron Maiden tribute, Michael Jackson tribute, Normaal tribute, Leona, Big Jeezus Truck, Shacking Godspeed, The Marshalls, Oud Zaad, Yellowknife, Plaats Delict, Blinde ED, Henk Wijngaard, Pete Sebastien ft., Giorgio Dello Scherzo, Edit Automation, Hen-C, THyN, Lonneke en Jill

2009
Bjorn Berge, Blind Sight, Bob Marley tribute, CCR tribute, Dance Classic Disco Show, DJ Lenny, Ghijs de Bruin, Giorgio Dello Scherzo, Hysterica, Manu Chao tribute, Melanocaster, Otto Orgel, Plork en de aannemers, Project A, R.A.T.M. tribute, Ruben Hoeke, Scrum, Space Pirates, Sugartoosh

2008
Beef!, Blaas of Glorie, De Biet, La Caja Negra, Pantera tribute, Trendkill, Johnny Cash tribute, Mink de Ville tribute, Disco disciples, The Hormonauts, The Rhythm Chiefs, De Zingende Fresia’s, Orange Blossom, Special, The Manky Nuts, Operation Trendkill, Lou Patty, DJ Interrupt ft. Hen-C, DJ Kinz, Kidgoesting, Robert Hartgers

2007
Seven Eleven, Hanska Duo, Metallica tribute, The Unforgiven, Southern Voodoo, Astrosoniq, Bogner Brothers, Kutbandje, Lighten Up, Relax, Osdorp Posse, First Million, Farfarello, Motorhead tribute, Snaggletooh, Doorgewinterd, Orange Sunshine, Bradley’s Circus, Huphter


2006
Boston Tea Party, Room, Enge buren, Aerosmith tribute / Big ones, Stuurbaard bakkebaard, Nirvana tribute, Graze, The Dutchies, Trailer Trash Tremblers, QQ 47, Paris Dandies, Redband, Woodstock tribute, Kalamanzoo, Blauwe Vulgaris, Wilsum, NE1, DJ Slick, Stille disco

2005
Shiver, Murk, Mimezine, ABBA gold, Cafebar 401, Combo di Conjo, O.D. Babe, Tafel van 11, Stairway to Zeppelin, Bogus Brothers, Ysis, Bendover, Get a Grip, Seanpenn, DJ Slick, Flageolettes

2004
Deep purple tribute, Purple Rainbow, Apesjit, Glamourama, Woost, Roxxy, Robbie Williams tribute, JK as Extraordinary Gentls, Lebber, Blinded, DJ Milo, Liesbet

2003
Beatles tribute / The Cheatles, Ultimate Madness, Disco Disciples, O.D. Saxon, The Marshalls, Hasjee Royaal, Cowboys and Aliens, Rose, Busted, Ernesto, Bendover


2002
Killer Queen, Peter Pan Speedrock, Sequoyah, Too hip for the room, Jimi Hendrix tribute, Nexperience, Dialogue, Snatch, The Heat is on, Slagmoals, Blonde Bonnie en de Badmuts

2001
ABBA Gold, Pink Floyd tribute / Pink Fraud, RHCP tribute / Red hot chili rippers, U2 tribute / Shiver, The Beuk brothers, Superfloor, Blazt, Wicked Mystic, Spitball, Muppet Stuff, Theo the King, Janka, Straatmuzikanten uit Wit-Rusland, de Zingende Kok


2000
AC/DC tribute / Action in DC, Blaze of Glory, Caz, Fools Fatal, Wagga, Boogie-Trap, 16Down, W.B.B., Dorian Gray, K-Dan, Small Talk, DJ Marrah, Jibs, Ome Cor’s Duo Show, Too Hip For The Room, Def Real, Black Edge Soul Train, Toon en Ko

1999
Get The Funk II, Nilson, Non Kwa Herri, Cheesehead, Riverflow, Lady Shavers, Superfluous, SenD, Gellybooty, Bad Ants, Big bam Boom Band, The centimeters, Dierenpark, Little Bones, Crawatte, Holsappel, Kaz Lux, Dancing Bears, Golliwogs, Cindy Peress, Where’s my Brain


1995
The Scene, Sjako!, Julya Lo’ko Band, Jovink en de Voederbietels, Apparatschik, De Bengels, The Lasso’s, The PO’Boys, Big Secret, The Bob Color Band, Nancy Works on Payday, Arthur Ebeling & co, Motown Head, Happy Tunes, Fifi L’Amour, Square Cats

1994
Van Dik Hout, L.A.-doors, Rick devito band, Fratsen, NKO Goes Soul, Wild Pumpkins, Thunderin’ Hearts, Pat Mears, Alides Hidding, De Broeders, De Goudreinetten, Toon en de Toontjes

1993
The Charlies, Le Roi, Wil de Wel, Zwoelie Troelies, The Serenes, Jack of Hearts, The hamsters, Kaz Lux, Bright Blue Gorilla, Comsat Angels, Powerplay, Vicious Velvet, Strinx, Left hand freddy & Theales, Total Touch, Ann’s Men


1992
Rosa King Band, Bintangs, Tkovy, The Bob Colour, Bloote Brothers, Laluda, Cajamanga, Boston tea Party, Senemali, Trio Santa Fe, Damaged Brain, Trestacos, Little Rudy, Louisiana Radio, Workmates Rosay, Arthur Ebeling & Co, Jack Boot Bunny, Remy+Micharl, Hill-Billy Boogie, Akimbo


1991
Margriet Eshuis Band, De Flamingos, Bertus Borgers Gala, Herman Deinum & Band, Funkville Station Mam, Rowwen Heze, Safari Joe, Elkroppo & Bubblegums, Willie Welson & The Oldstars, Tim Disneyband, Family Foundation, Amazing Stroopwafels, Wild at Heart, Miguel & Stefan, De levende Jukebox, Rebel Rouser, Hollands Verdriet, Living Legend, Square Cats

1990
Mud, The Mood, The Loudspeakers, Chris Hageland, Dinky Toys, Gorky, Oscar Benton Blues Band, Mildred Douglas en Band, The Zoo, Happy Tunes, Boh Foi Toch, Brinkels Boogie Band, Aja’s Art Rock, Darius Dhlomo Band, Moeders in nood, Brothers in Law, The `romantico’s, Rebel Rouser, Alamo, Dr. No

1989
Gruppo Sportivo, Diesel, Mark Foggo, Motown Head, Nancy works on Payday, De Watjes, Gent Band, Down and Out, Famous Blue Raincoats, Totem, Gratis Bier, Het lege Wiegje, Spike Drivers Blues Band, Green Monkeys Fever, Garlic Sisters & Onion Brothers, Catfever, Piano Paul, Perfect Cousins, De Brio’s, Het Dameskapsalon, Renee Goes Depri


1988
Lady Komedie, Eyeliner, Witte wiven, Queensize, Plus Doreen, Double fun, Fifi L’amour, J.J.C.Helder, La Farce, Juicy Pace, The Sophistics, Some like it hot, Once we get started, Hang on to your head, Joeri Gagarin and the fade aways, Fanfare van de eerste liefdesnacht, African Salimata, Dansgroep Skip, Captain Gumbo, Silk Stockings, Sharon Bradley.


1987
Thijs van Leer, Rob Hoeke en band, Sergeant Pepper, Reality, Pluche en Plastic, No holding back, PP band, Salchicha, Johnny Panic and the bible of dreams, The Green onions, Fermate, Tres dias en una cama d’aire, The Tempory Coyotes, Kalis, Freeman Gron Steelband, Bob en Bert, I.M. Generaal, Teardrops and memories, The Voice, Jimmy James and the blue flames.


1986
Sandra vanreys, John-Lux en Linden, De Berini’s, Instead of the stones, ’T Achterhoeks salonorkest, Lips, Les Athene, The red hot peppers, Chris Hertoghe, De Hilgelander kapel, Duo Accolade, The Backseat Giggles, Kees Ouwejan en makkers, The Westfort jazz band, Blue Shuffle.

 

 


Webdesign: i-3 Reclamebureau